کد مطلب: 3364
شنبه ۱۳۹۸/۹/۲ - ۸:۱۹

امام جمعه شبستر:

خلوص در عمل و خدامحوری مهم ترین شاخصه های بسیج/مسئولان در سهمیه‌بندی بنزین باید مردم را در جریان گذاشته و کار کارشناسی می کردند

گلشن راز: امام جمعه شبستر گفت: مسئولین برای طرح افزایش قیمت بنزین باید مردم را در جریان گذاشته و کار کارشناسی می کردند و در نشریات و فضای مجازی بحث و گفتگو می شد.

به گزارش گلشن راز  حجت الاسلام سیفعلی محمدزاده در خطبه های نماز جمعه شبستر با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت:رزمندگان با روحیه بسیجی در جبهه های جنگ حضور یافتند.

وی با اشاره به شاخصه های بسیج از منظر مقام معظم رهبری و امام اظهار کرد :خلوص در عمل بسیج و خدامحوری از مهم ترین شاخصه های بسیج است.

امام جمعه شبستر افزود:اگر مسئولین با روحیه بسیجی باشند مشکلاتی که داریم برطرف می شد.

وی ادامه داد:نمایندگان مجلس و مسئولین اگر با روحیه بسیجی باشند این مشکلات پیش نمی آید.

امام جمعه شبستر با اشاره به جریانات اخیر در خصوص افزایش قیمت بنزین تصریح کرد :شیوه های غلط اجرا موجب شد مردم معترض باشند اما فتنه گرها در خارج و داخل منتظر بودند تا سواستفاده کنند.

وی ادامه داد:مسئولین برای طرح سهمیه بندی بنزین باید مردم را در جریان گذاشته و کار کارشناسی می کردند و در نشریات و فضای مجازی بحث و گفتگو می شد.

انتهای پیام/  خبرنگار : بهمن بهزاد سیس

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.