کد مطلب: 3372
شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۹:۲۶

امام جمعه شبستر گفت:

جانبازان از وادی شهادت برای ادای تکلیف بازگشته اند

گلشن راز: امام جمعه شبستر گفت: جانبازان از وادی شهادت بازگشته‌اند و به اختیار خود و با مشیت الهی مانده‌اند. جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده‌اند.

به گزارش گلشن راز  ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمد زاده امام‌جمعه به اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر از جانباز و آزاده 45 درصد حسن زارعی هشت سال دفاع مقدس عیادت کرد.
حجت اسلام والمسلمین سیف علی‌محمد زاده در این عیادت به رشادت و ازخودگذشتگی جانبازان و ایثارگران اشاره کرد و گفت: جانبازان از وادی شهادت بازگشته‌اند و به اختیار خود و با مشیت الهی مانده‌اند. جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده‌اند.
وی در ادامه افزود: شما عزیزان مانده‌اید تا به ما در راه ماندگان، راه رستگاری بیاموزید. حضور جانبازان در جامعه، به‌اندازه انقلاب ارزش دارد.
وی در ادامه با شاره به صدر اسلام و عمار خاطر نشان کرد: عمارهای انقلاب یعنی جانبازان نیز مانده‌اند تا پرچم امام را برافراشته نگاه‌ دارند. آنان مانده‌اند تا بگویند کدام راه، راه اصیل انقلاب است.
انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.