کد مطلب: 3399
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۸:۲۷

معاون بازرسی سپاه عاشورا:

مردم با حضور به موقع در حماسه ۹ دی پاسخ محکمی به دشمنان دادند

گلشن راز: معاون بازرسی سپاه عاشورا گفت: در فتنه ۸۸ عوامل مزدور فتنه گر خواستند اصل نظام را بزنند و متاسفانه ساحت شکنی کردند که خوشبختانه مردم با حضور به موقع در حماسه نه دی پاسخ محکمی به دشمنان دادند.

به گزارش گلشن راز  ،سرهنگ پاسدار جعفر رزمی در مراسم گرامیداشت  حماسه نهم دی ماه که در مسجد جامع سیس برگزار شد با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت:در این فتنه فریب خوردگان عروسک خیمه شب بازی بوده  و دعوا با اصل نظام بوده و انتخابات بهانه‌ای بیش نبود.

وی اظهار کرد: مشکل اصلی دشمن با ما در خصوص ولایت فقیه است و دشمن می‌خواهد از مقاومت ، ایستادگی و پیشبرندگی به امت‌های مستضعف دست بکشیم .

معاون بازرسی سپاه عاشورا افزود:به برکت اسلام و فرهنگ ناب شیعه نظام جمهوری اسلامی  در چشم ملت‌های مستضعف جهان عزیز است.

سرهنگ رزمی با اشاره به مشکلات و فشارهای دشمن تصریح کرد:جبهه حق در تقابل با جبهه باطل همیشه در اقلیت بوده و در زحمت و مشکل بوده است و باید مقاومت و ایستادگی‌مان تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد:اگر ادعا می‌کنیم شیعه و محب اهل بیت هستیم باید با تمام مقاومت  در مقابل دشمن بایستیم.

معاون بازرسی سپاه عاشورا با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی عنوان کرد:خمیر مایه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ حسینی است.

سرهنگ رزمی با تاکید بر مقاومت در مقابل دشمن افزود: برخی خسته شدگان می‌خواهند مقاومتمان را بشکنند و به ذلت بکشند.

وی ادامه داد:هرچقدر در مقابل دشمن کوتاه بیاییم دشمن ما را تحقیر می‌کند و کشورهایی که به غرب اعتماد کرده‌اند در تحقیر  و وابستگی کامل به غرب هستند ‌.

معاون بازرسی سپاه عاشورا با اشاره به موفقیت جبهه مقاومت در کشورهای مختلف تاکید کرد :جبهه مقاومت در کشورهایی از جمله لبنان،عراق و سوریه موفق بوده است.

سرهنگ رزمی با اشاره به مشکلات اقتصادی یادآور شد:بی تدبیری‌هایی در قضیه بنزین اتفاق افتاد و بعد از آن ۴۰ روز تمام جریانات رسانه‌ای دنیا پای کار آمدند تا موجب فتنه و شورش در داخل کشور شوند که خوشبختانه با بیداری و هوشیاری مردم خنثی شد.

وی با تاکید بر عزت و استقلال اظهار کرد: عزت هیچ قیمتی نداشته  و تاریخ همیشه از انسانهای با شرافت به نیکی یاد کرده است و باید مواظب باشیم که بعضی‌ها می‌خواهد ما را به سمت غرب زدگی بکشند و عزت و استقلال با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

سرهنگ رزمی افزود:چشم ملت‌های مستضعف به ماست و تقابل بین ما و دشمن تقابل جبهه حق و باطل است.

وی ادامه داد:باید توانمندی‌های داخل را پای کار بیاوریم و به  توجیه‌های  خسته شدگان نباید توجه کنیم و دقت کنیم که تمام منابع در داخل کشور موجود بوده و باید به منابع داخلی اتکا شود.

معاون بازرسی سپاه عاشورا با اشاره به فتنه سال ۸۸ عنوان کرد: در این فتنه عوامل مزدور فتنه گر خواستند اصل نظام را بزنند و متاسفانه ساحت شکنی کردند که خوشبختانه مردم با حضور به موقع در حماسه نه دی پاسخ محکمی به دشمنان دادند و نباید این حماسه حضور را  فراموش کنیم.

رزمی در پایان  خاطرنشان کرد:امروز دشمن بیکار ننشسته است همان طور که در ۴۰ سال چنین بوده و دشمن تلاش کرده و آبروی حرفه‌ای‌شان را پای کار می‌آورند تا موجب رسیدن به اهداف شوم خودشان شوند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار