کد مطلب: 3419
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۷:۴۹

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر:

رضایتمندی مردم،رسیدگی به نیروهای سازمانی مهم ترین اولویت نیروی انتظامی شبستر است

گلشن راز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شبستر گفت: رضایتمندی مردم، رسیدگی به نیروهای سازمانی اولویت ما در نیروی انتظامی شبستر است.

به گزارش گلشن راز  ،سید لطیف حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به صبغه فرهنگی شهرستان حضور در مسئولیت فرماندهی انتظامی منطقه را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: هر یک از نیروهای انتظامی که توفیق خدمت در مسئولیت های این منطقه را داشتند ضمن تعریف از مردم شهرستان شبستر، فرهنگی بودن آن را یکی از شاخص های مهم این خطه برشمرد.

فرمانده نیروی انتظامی شبستر افزود: شغل نیروی انتظامی بودن در کنار شغل های خبرنگاری ، معدن و پرستاری جزء مشاغل سخت هست و فشار زیادی بر افرادی که در این نیرو خدمت میکنند می آید.

وی گفت: امروز فضای مجازی به فضای حقیقی تبدیل شده و سازمان هایی که از این فضا استفاده نکنند در کار خود موفق نخواهند شد.

حسینی افزود:نقش ” فضای مجازی” در توسعه کشورها غیر قابل انکار است و هر جا این فضای آزاد ارتباطی محدود شود پیشرفتی حاصل نخواهد شد

حسینی ادامه داد: نیروی انتظامی در تلاش است که جامعه محور باشد و ارتباط قوی با مردم برقرار کند لذا اصحاب رسانه در برقراری این ارتباط کمک حال ما هستند و شایان ذکر است نیروی انتظامی بهترین منبع کسب اخبار موثق در حوادث مختلف برای اهالی رسانه است.

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شبستر خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی بیشترین شهید را در راه امنیت کشور تقدیم نظام کرده است و این افتخاری بر تمام نیروی های خدوم انتظامی است .

گفتنی است سرهنگ سید لطیف حسینی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شبستر متولد سال ۱۳۵۴ شهرستان مرند است که ۲۷ سال سابقه خدمت و در کارنامه خود ۳ سال فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آذرشهر و ۲ سال فرماندهی شهرستان چاراویماق را دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار