کد مطلب: 3437
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۶ - ۹:۴۳

رئیس بنیاد شبستر: طرح سپاس در شبستر به مرحله اجرا در آمد

گلشن راز: رئیس بنیاد شبستر گفت: اعتقاد به باورهای دینی و ارزش‌های نظام اسلامی آن چیزی بود که والدین و خانواده معظم شهدا به خاطر آن از بهترین هستی خود درراه رضای خدا گذشتند

به گزارش گلشن راز  ، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان شبستر با تعدادی از والدین و خانواده معظم شهدا دیدار و گفتگو کرد.
رئیس بنیاد شبستر در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: اعتقاد به باورهای دینی و ارزش‌های نظام اسلامی آن چیزی بود که والدین و خانواده معظم شهدا به خاطر آن از بهترین هستی خود درراه رضای خدا گذشتند.
رئیس بنیاد شبستر در این دیدارها که به‌اتفاق همکاران این بنیاد برگزار شد، در ادامه بابیان اینکه مجاهدت و ایثارگری نقطه اوج ایمان است گفت: خانواده معزز شهدا در راه حفظ ارزش‌های اسلامی ایثارگری کردند.
گفتنی است، رئیس بنیاد شبستر در این دیدارها ضمن رعایت پروتکل بهداشتی با حضور در درب منازل بسته‌های بهداشتی تقدیم خانواده معظم شهدا کرده و از نزدیک به مسائل و مشکلات ایشان رسیدگی کردند.
انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.