کد مطلب: 3453
شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۸:۰

رئیس دادگستری شبستر:

۸۷ درصد ابلاغ های دادگستری شبستر به شکل الکترونیکی بررسی می‌شود

گلشن راز: رئیس دادگستری شبستر گفت: میانگین هر پرونده از ورود تا خروج به سیستم دادگستری ۴۱ روز کاری زمان می برد و در سال گذشته ۸۷ درصد ابلاغ ها به صورت الکترونیکی انجام می شود.

به گزارش گلشن راز  ،حسین فتاحی رئیس دادگستری شهرستان شبستر در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت:دکتر بهشتی به عنوان معمار دستگاه قضایی کشور اقدامات ارزنده ای در بنای این قوه از خود نشان داد.

وی افزود: شورای پیشگیری وقوع جرم دادگستری شهرستان در طول سال بیش از ۱۰ جلسه برگزار کرده و در خصوص مسائل زیست محیطی ، ساخت و ساز های غیر مجاز ، راهنمایی و رانندگی مسائل را بررسی کرده است .

رئیس دادگستری شهرستان شبستر ابراز کرد: شهرداری های منطقه در خصوص برگزاری مزایده ها و مناقصه ها دقت لازم داشته باشند تا حقی از بیت المال ضایع نشود .

وی ادامه داد: احکام دادگاه ها همانند قانون باید اجرایی شود و اجرای احکام توسط دستگاه ها لازم اجرا است .

رئیس دادگستری شهرستان شبستر یادآور شد: تعداد ۱۸۸۷۳ پرونده محتومه و کل پرونده های در جریان ۱۵۴۲ فقره در بخش مرکزی شبستر و میانگین هر پرونده از ورود تا خروج به سیستم دادگستری ۴۱ روز کاری زمان می برد و در سال گذشته ۸۷ درصد ابلاغ ها به صورت الکترونیکی انجام می شود.

فتاحی در پایان گفت: اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رتبه اول در استان آذربایجان شرقی را در صدور سند مالکیت روستایی و اراضی کشاورزی و ساحلی را در سال گذشته کسب کرده است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار