کد مطلب: 3454
دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۸:۴۶

شهردار شبستر خبر داد:

اجباری شدن استفاده از ماسک برای مراجعین به شهرداری شبستر/ ارائه خدمات برای مراجعین بدون ماسک انجام نمی شود

گلشن راز: شهردار شبستر با بیان اینکه استفاده از ماسک برای مراجعین به شهرداری شبستر اجباری است گفت: ارائه خدمات برای مراجعین بدون ماسک انجام نمی شود .

به گزارش گلشن راز  ، سید باقر مدسویان شهردار شبستر با اعلام خبر اجباری شدن ماسک برای مراجعین به شهرداری ار ۱۵ تیرماه گفت : با توجه به اینکه شهرداری شبستر از زمان شیوع کرونا اقدامات پیشگیرانه از قبیل ضدعفونی معابر عمومی و توزیع ماسک بین شهروندان و مراجعین به شهرداری را انجام داده است ،طبق دستور رئیس جمهور و معاون وزیر بهداشت از فردا تمامی مراجعین به شهرداری شبستر الزاما باید ماسک زده باشند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی ارائه خدمات توسط شهرداری انجام نخواهد شد

شهردار شبستر اظهار کرد: استفاده از ماسک و نیز رعایت فاصله اجتماعی نقش مهم و پیشگیرانه‌ای در کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا دارد.

موسویان گفت : بر این اساس و تا اطلاع بعدی هرگونه مراجعه به مجموعه‌ی شهرداری شبستر ، الزاماً با داشتن ماسک امکان پذیر بوده و از ورود افراد فاقد ماسک جلوگیری به عمل خواهد آمد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار