کد مطلب: 3475
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۸:۱۷

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر:

ایجاد تمهیدات بهداشتی و ضدعفونی مدارس در شهرستان شبستر

گلشن راز: مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر گفت: کار ضدعفونی مدارس همه روزه بعد از پایان کلاسهای درس انجام خواهد پذیرفت و لازم است که مدیران مدارس برای سهولت در انجام این کار از ظرفیت های خیرین،شورای مدرسه و انجمن اولیا و مربیان بهره ببرند.

به گزارش گلشن راز  ، ابوالفضل اکرمی ظهر امروز در جلسه مدیران تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش شبستر اظهار داشت: طبق تأکید وزارت آموزش و پرورش مدارس از ۱۹ مرداد ماه به صورت روزانه دایر شده و امر ثبت نام با تمام قوت در حال اجراست.

اکرمی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه نیم سال دوم سالتحصیلی ۱۳۹۸/۱۳۹۹ طی ۱۵۰ سال گذشته در نظام آموزشی ایران بی سابقه بوده است اضافه کرد: به احتمال زیاد سالتحصیلی جدید هم بدون حضور فیزیکی دانش آموزان آغاز خواهد شد؛ البته این بدین معنا نیست که آموزشی در کار نخواهد بود بلکه سعی ما این خواهد بود که کیفیت آموزش را از نیم سال دوم سال تحصیلی گذشته بالاتر هم ببریم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر در ادامه خاطر نشان کرد: برای سالتحصیلی جدید سه وضعیت قرمز، زرد و سفید از وزارت آموزش و پرورش پیش بینی شده است که بایستی مدارس برنامه منعطفی را برای این سه وضعیت در نظر بگیرند تا مشکلی در امر آموزش برای دانش آموزان پیش نیاید.

وی ادامه داد: در هر وضعیتی از نظر شیوع کرونا قرار داشته باشیم حضور معلمان تا پایان وقت آموزشی در مدارس الزامی است و از طریق کلاس درس آموزش را به دانش آموزان چه بصورت حضوری و چه بصورت غیرحضوری ارائه خواهند کرد.

اکرمی سلامت جمعی و محیطی دانش آموزان و همکاران در شرایط فعلی کرونایی را از موارد مهم و حیاتی برشمرد و تصریح کرد: کار ضدعفونی مدارس همه روزه بعد از پایان کلاسهای  درس انجام خواهد پذیرفت و لازم است که مدیران مدارس برای سهولت در انجام این کار از ظرفیتهای خیرین،شورای مدرسه و انجمن اولیا و مربیان بهره ببرند.

مدیر آموزش و پرورش شبستر در بخش دیگری از سخنان خود برنامه تدبیر را اولویت اصلی در آموزش ابتدایی دانست و خاطرنشان کرد: برنامه تدبیر یک برنامه بسته نیست بلکه انعطاف لازم در تمامی پارامترها را دارا می باشد و مدیران جهت ارتقای کیفیت برنامه های مدارس خود باید از این برنامه بهره های لازم را ببرند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار