کد مطلب: 3479
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۸:۱۷

معاون فرماندار شبستر گفت:

ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا، آزادگان و جانبازان هستند

گلشن راز: معاون فرماندار شبستر گفت: ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا، آزادگان و جانبازان هستند که با پرچم «راه شهیدان ادامه دارد» در عرصه‌ها حضور دارند

به گزارش گلشن راز  ، حسین عبداللهی معاون فرماندار شهرستان شبستر روز دوشنبه 27 مرداد 1399 به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با جانباز آزاده «علی رنجبین» و «قنبر علی ترقی» دیدار و از ایشان تکریم کرد.
معاون فرماندار شبستر در این دیدار با تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به رشادت و صبر استقامت آزادگان اشاره کرد و یادآور شد: تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی حاکی از مجاهدت‌ها و حماسه‌ها و رشادت‌های مردان و زنان مسلمان ایران است. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا، آزادگان  و جانبازان هستند که با پرچم «راه شهیدان ادامه دارد» در تمام عرصه‌ها حضور فعال دارند.
حسین عبدالهی در این دیدار که به‌اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان و رحیم صدقیان بخشدار شبستر برگزار شد، گفت: آزادگان عزیز نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی در این زمانه‌اند و ما امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای جامعه ایثارگران باشیم و به این خدمتگزاری افتخار می‌کنیم.
گفتنی است، جانباز آزاده «علی رنجیبین» متولد 1345 با مدت اسارت 494 روز و جانباز آزاده «قنبر علی ترقی» با مدت اسارت 270 روز است.
انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار