کد مطلب: 3480
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۴ - ۷:۵۳

پروژه های نیمه تمام در یک نگاه گزارش گردد/ فرصت‌های بالای سرمایه‌گذاری در شبستر

گلشن راز: جعفر راستی امروز در نشست با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی پیرامون بررسی راهکارهای توسعه و پروژه‌های نیمه تمام شبستر با بیان ظرفیت و پتانسیل های بالای این شهرستان در امر توسعه اظهار داشت: شبستر با دارا بودن شهرک های بزرگ صنعتی از فرصت‌های بالای سرمایه‌گذاری و ظرفیت‌ توسعه بالا برخوردار است.

به گزارش گلشن راز  ،جعفر راستی امروز در نشست با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی پیرامون بررسی راهکارهای توسعه و پروژه‌های نیمه تمام شبستر با بیان ظرفیت و پتانسیل های بالای این شهرستان در امر توسعه اظهار داشت: شبستر با دارا بودن شهرک های بزرگ صنعتی از فرصت‌های بالای سرمایه‌گذاری و ظرفیت‌ توسعه بالا برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های اعتباری مانع اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی می گردد گفت: مشارکت، همدلی و همراهی مردم بزرگترین سرمایه ای که است که مردم این منطقه از این سرمایه بزرگ خداوندی برخوردار می باشند.

راستی در بخش دیگری با اشاره به روند اجرایی پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی وایقان افزود: وایقان نقش و خدمات خیلی زیادی را در کشور داشته اند و با توجه به ظرفیت های موجود در این شهرستان اقدامات در شأن این شهرستان صورت نگرفته است.

 راستی با تاکید بر ضرورت توجه به تکمیل پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران افزود: پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران با وجود تلاش های صورت گرفته به لحاظ نوسانات موجود متوقف شده است.

 وی با قدردانی از تلاشهای مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مجموعه شهرداری و شورای شهر شهرستان وایقان خواستار تسریع در اجرای پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی  کارگران در این شهرستان شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار