کد مطلب: 3483
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۰ - ۸:۴۶

نماینده شبستر:

شعارهای برنامه‌ریزی شده اقتصادی کاندیداهای 1400 را پیروز می‌کند

گلشن راز: نماینده شبستر در مجلس در مورد چالش‌های انتخابات 1400 با بیان اینکه «قضاوت در مورد صف‌آرایی جریان‌ها و نیروهای سیاسی زود است» گفت: ابراز شعارهای عملیاتی و برنامه‌ریزی شده در زمینه اقتصاد و معیشت، شانس موفقیت بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.

به گزارش گلشن راز  ،جعفر راستی در مورد چالش‌های انتخابات 1400 گفت: در کل باید بگویم که قضاوت در مورد صف‌آرایی جریان‌ها و نیروهای سیاسی زود است اما فکر می‌کنم در انتخابات ریاست جمهوری‌ بعدی همچون انتخابات مجلس یازدهم، اتفاقاتی خواهد افتاد.
این عضو کمیسیون کشاورزی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات مجلس گفت: مردم هم‌اکنون از نمایندگان مجلس توقع دارند که روی اقتصاد و معیشت کار کنند. پیام مردم با رهبری یکی است؛ چرا که در پیام رهبری به مجلس دو کلید واژه فرهنگ و اقتصاد به چشم می‌خورد.
راستی افزود: مقام معظم رهبری در گذشته دورتر بیشتر دغدغه فرهنگی داشته و از کلید واژه‌هایی مثل تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و... حرف می‌زدند اما این دفعه صراحتا فرمودند که اولویت با اقتصاد و بعد با فرهنگ است.
نماینده مردم شبستر در مجلس در پایان در پاسخ به این پرسش که کدام جریان های سیاسی با توجه به تجارب گذشته در زمینه معرفی کاندیدا موفقیت بیشتری خواهند داشت، گفت: تا الان می‌توانم بگویم ابراز شعارهای عملیاتی و برنامه‌ریزی شده در زمینه اقتصاد و معیشت، شانس موفقیت بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار