کد مطلب: 3513
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۸:۳۰

راستی:

سفر رفتن در نوروز، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می‌کند

گلشن راز: نماینده شبستر با اشاره به ضرورت حفظ پروتکل‌های بهداشتی و لغو سفرهای نورورزی گفت: همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم. سفر رفتن در شرایط کرونایی، کشتی مبارزه با کرونا را سوراخ و سپس غرق می‌کند.

به گزارش گلشن راز  ، جعفر راستی در مورد ضرورت لغو سفرهای نوروزی اظهار کرد: شاید مردم دوست داشته باشند در ایام نوروز سفر کنند. بالاخره یک سال است که کار کرده‌اند و ماجرای کرونا آنها را بیش از پیش اذیت کرده است. با این حال، مردم باید بدانند که حفظ جان، مقدم بر تفریح و خوش گذرانی است. سفر نرفتن احترام گذاشتن به خود و احترام به هم نوعان است.

نماینده مردم شبستر در مجلس تأکید کرد: همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم. کسی نمی‌تواند بگوید که من می خواهم قسمتی از کشتی که در آن نشسته‌ام را سوراخ کنم. سفر رفتن در شرایط کرونایی، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می‌کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ادامه داد: همه باید به نوبه خود فرهنگسازی در این زمینه را انجام دهیم. از مسئولانی که دغدغه سلامتی جامعه را دارند درخواست می‌کنم که از هیچ تلاشی در راستای فرهنگسازی لغو سفرهای نوروزی دریغ نکنند.

نماینده مردم شبستر در مجلس ضمن تشکر از کادر درمان آذربایجان شرقی و صدا و سیمای این استان گفت: این عزیزان بسیار تلاش کردند. خواهش من از همه مردم ایران مخصوصا استان خودم این است که در نوروز خویشتنداری به خرج دهند تا بتوانیم این ایام را را بدون مشکل سپری کنیم. سلامتی آحاد جامعه برای مسئولان نظام بسیار مهم است. حتی اگر نگاه مادی به ماجرا داشته باشم باید بگویم که هر یک بیمار کرونایی بیشتر، هزینه بیشتری بر کشور تحمیل می‌کند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار