کد مطلب: 3531
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۱:۸

کلنگ ساخت 20 واحد مسکن مددجویان در شهر صوفیان بر زمین زده شد

گلشن راز: کلنگ ساخت 20 واحد مسکن مددجویان شهر صوفیان تحت پوشش اداره بهزیستی شبستر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستان به زمین زده می شود.

به گزارش گلشن راز  ، احد نریمانی رئیس اداره بهزیستی شبستربا اعلام این خبر گفت: زمین مورد نیاز این تعداد واحد مسکونی به ارزش سه میلیارد تومان توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صوفیان با نیت خاص به مددجویان این شهر اهداشد.
نریمانی افزود: این واحدها در ۵ قطعه که در هر قطعه۵ طبقه ۴واحدی و در مجموع ۲۰ واحد با سازه بتنی ساخته می‌شود.
نریمانی با اشاره به تفاهم نامه ساخت این واحدهای مددجویی این اداره و موسسه خیریه مسکن ساز تصریح کرد: این ۲۰ واحد از محل این تفاهم نامه و با اعتبارات بلاعوض تا سقف ۵۰/۰۰۰/۰۰۰تومان و تسهیلات قرض الحسنه ارزان قیمت ۲۰ ساله به مبلغ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰تومان و همچنین با مشارکت موسسه خیریه مسکن ساز ساخته می‌شود.

وی در خاتمه افزود: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این واحد های مددجویی سه میلیارد و دویست میلیون تومان می باشدکه این پروژه بزرگ مددجویی همزمان با کلنگ زنی شروع و انشاءالله در مدت یک ونیم سال اتمام و تحویل مددجویان تحت پوشش صوفیان خواهد شد.

شایان ذکر است که این قطعات مسکونی توسط خانواده خیر محترم دینداری به شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر صوفیان تحویل که شور ا هم در ماه مبارک رمضان سالجاری طی تفاهم نامه ای با حضوررئیس اداره بهزیستی ، کارشناسان مسکن بهزیستی استان و شهرستان و نماینده موسسه خیریه مسکن ساز وشهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی صوفیان در دفتر شورای اسلامی شهرصوفیان جهت ساخت مسکن مددجویی بهزیستی به اداره بهزیستی شهرستان بصورت رایگان واگذار شد.

در این مراسم حجه الاسلام فقیه رئیس دفتر حجه الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز ضمن تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم عید ولایت گفت :امروز برای همه شیعیان ، امیر المومنین به عنوان اسوه و الگوی تمام عیار است و بعد از پیامبر اکرم ص عامل اتحاد و و مسلمانان هستند .

امیر المومنین در همه ابعاد هدایت کننده جامعه بودند و رسیدگی به امورات مردم علی الخصوص نیازمندان که به صورت مخفی انجام می شد همیشه در زندگی با برکت شان به صورت چشم گیر بود .

زندگی امیر المومنین برای ما یک درس و تکلیف است و سیره ایشان و عمل به آیه تعاونو علی البر و تقوا باید همیشه در زندگی سرلوحه ما باشد .
حرکت خودجوش مردمی و خیرین برای رفع نیاز مردم در بحث مواسات و کمک های مومنانه چشمگیر بود و نشان داد که بخش عظیمی از نیاز مردم توسط خیرین و مردم تامین شد .

این اتفاق به خاطر این بود که ما پیرو امیر المومنین هستیم و در خون و تک تک سلول های وجودی ما رخنه کرده است و اگر خیر بزرگوار با این کار پسندیدیده مدت ها روح شان از این کرامت و کار خیر بهره مند و حرکت این خیرین الگویی برای تمام جامعه خواهد بود .

وی گفت : بنی آدم اعضای یکدیگر اند و اگر ما بخواهیم در برابر تهدید ها و تحریم های جامعه مقابله کنیم باید مشارکت و حضور مردم در عرصه های مختلف چشمگیر باشد .

مقاومت مردم عزیز ما و رهنمود رهبر حکیم انقلاب که ما به دشمن اعتماد نداریم و باید پای خودمان بایستیم باعث عزت ایران اسلامی شده است .

ما برای مقابله با تحریم ها و نابسامانی های اقتصادی باید از مشارکت و تعاون مردم استفاده کنیم و هدایت و حمایت الهی هم پشت سر خیرین خواهد بود .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار