کد مطلب: 3539
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۹ - ۸:۱۹

حجه الاسلام کیانی رئیس شورای فرهنگ عمومی شبستر :

حمایت از هنرمندان منطقه شبستر جزء اولویت های متولیان فرهنگ عمومی باشد

گلشن راز: رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شبستر گفت : با شناسایی و معرفی ظرفیت های موجود در شهرستان شبستر از جمله خیرین و هنرمندان و نویسندگان می توانیم با تقدیر از فعالیت های فرهنگی ، اقتصادی ، ابتکاری و هنری جوانان زمینه های تشویق جوانان را فراهم کنیم .

به گزارش گلشن راز  ،حجه السلام کیانی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شبستر ، با اشاره به عملیاتی کردن مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی شبستر خواستار پیگیری مستمر انجام کارهای محوله و مصوبات توسط مسئولین نهاد های مختلف و ارائه گزارش اقدامات در جلسات آتی این شورا شد .

حجه الاسلام کیانی با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت : باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی هوشمندانه، منسجم و با استمرار، کتابخوانی در میان مردم را که یکی از دغدغه های مهم این شوراست فرهنگ سازی شود.
وی افزود : اعضای شورای فرهنگ عمومی علاوه بر پوشش های تبلیغی که در زمینه ترویج فرهنگ مطالعه دارند باید به دنبال ارائه برنامه های عملیاتی برای افزایش سرانه مطالعه در شهرستان شبستر باشند، تا بتوانیم به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شبستر خاطر نشان کرد : با شناسایی و معرفی ظرفیت های موجود در شهرستان شبستر از جمله خیرین و هنرمندان و نویسندگان می توانیم با تقدیر از فعالیت های فرهنگی ، اقتصادی ، ابتکاری و هنری جوانان زمینه های تشویق جوانان را فراهم کنیم .
امام جمعه شبستر در آستانه سالروز تشکیل شورای فرهنگ عمومی و 14 آبان ماه خاطر نشان کرد : شورای فرهنگ عمومی از جمله نهاد های مهم و تاثیر گذار که وظیفه سیاست گذاری و هدایت و نظارت بر فرهنگ عمومی را به عهده دارد و در این راستا با حضور همه مسئولین فرهنگی می تواند حرکتی نو و پویا را در همه ابعاد فرهنگی در جامعه داشته باشد.
حجه الاسلام کیانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اسلام به هیچ وقت مخالف شادی که عقلانیت را ارتقاء دهد نیست لذا میتوان با برنامه ریزی و در چارچوب قانون شادابی و نشاط را با استفاده از ظرفیت هنرمندان برجسته ایجاد کرد .
حجه الاسلام کیانی تصریح کرد : در شبستر نیز میتوان در تمامی مراسمات و همایش های شهرستانی ، در کنار برنامه ها از ظرفیت هنرمندان منطقه استفاده کرد تا به نوعی از این اقشار نیز حمایت شود .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار