کد مطلب: 437
دوشنبه ۱۳۹۳/۹/۳ - ۸:۲۳

استاندار آذربایجان شرقی :

بهترین لحظات زندگی ام به زمان جنگ برمی گردد که یک بسیجی ساده بودم

استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوش ترین و بهترین لحظات زندگی ام به زمان جنگ برمی گردد که یک بسیجی ساده بودم و امروز نیز درلباس دیگری در خدمت به نظام اسلامی هستم.

به گزارش گلشن راز اسماعیل جبارزاده روز یک شنبه در دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با وی اظهارکرد: امروز فرهنگ بسیج به عنوان مکتبی در بین مکاتب دنیا مطرح است که این مکتب به دنبال رستگاری و سعادت بشر است.

وی افزود: به عقیده ما مسلمانان، تنها راه نجات و رستگاری انسان ها عمل به قرآن و پیام الهی است و بسیج با تاسی از فرهنگ قرآنی در پی سعادت و رستگاری جامعه است.

جبارزاده گفت: تا کنون تلاش های زیادی برای فراهم شدن زمینه حاکمیت قرآن در طول تاریخ صورت گرفته اما تا زمان وقوع انقلاب اسلامی این اتفاق رخ نداده و امروز و پس از۳۶ سال ، استکبار جهانی به جرم پیاده شدن حکومت اسلامی و قرآنی درایران به جنگ با آن برخاسته است.

وی افزود: در جریان هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی که از سوی استکبار جهانی و توسط رژیم صدام علیه نظام صورت گرفت فرهنگی بنام فرهنگ بسیجی درکشور شکل پذیرفت که این فرهنگ همچنان ادامه دارد.

جبارزاده گفت: تجسم و تجمیع تمامی خوبی ها تداعی گر فرهنگ واقعی بسیج است و بسیجی یعنی رضای خدا، فدایی اعتقادات و غیرت و تمامی این ویژگی ها را بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن بارها نشان دادند.

وی افزود: پس از جنگ نیز همین فرهنگ بسیجی بود که کشور را از بسیاری از مشکلات رهایی بخشید و رمز موفقیت ایران اسلامی مقابل استکبار جهانی روحیه بسیجی بوده و خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت و پیروزی و ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای نیز حاکم بودن فرهنگ و روحیه بسیجی بر این تیم را دارد که با تاسی از این فرهنگ در جهت حفظ و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و امام راحل پای میز مذاکره هستند.

وی گفت: خوش ترین و بهترین لحظات زندگی ام به زمان جنگ برمی گردد که یک بسیجی ساده بودم و امروز نیز درلباس دیگری در خدمت به نظام اسلامی هستم.

دراین دیدار از۱۶ تن از دانش آموزان بسیجی نمونه درعرصه های مختلف علمی، قرآنی و فرهنگی توسط استاندار تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر /

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار